12
  • Tipul de proprietate
  • Garsoniera, Apartamente
  • 60.5
  • Suprafata apartament
  • 1.0
  • Cameră
  • 1
  • Baie
  • 7
  • Inaltime imobil
Garsoniera cu Terasa 8 minute Metrou Nicolae Teclu
  • de la 80.000€
  • Nu se aplică TVA
  • de la 1.322€ /m²

Detalii

Updated on aprilie 16, 2026 at 12:00 am
  • ID-ul proprietății 105043
  • Preț de la 80.000€
  • Suprafață 60 m² utili
  • Cameră 1.0
  • Baie 1
  • Tipul de proprietate Garsoniera, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 7
  • Suprafata apartament 60.5
  • Structura imobil concrete
  • Tip Cladire block of flats
  • Etaj Floor 6
  • Compartimentare detached
  • Confort 1
  • An de constructie 2021
  • Demisol NU
  • Subsol DA
  • Stadiu Constructie finished
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie INCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala proprie
  • Facilitati Apometre, Contor caldura, Contor gaz, Partial
  • Finisaje Parchet, Gresie, Vopsea lavabila
  • Servicii Administrare, Menaj, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Garsoniera decomandata pozitionata in imediata apropiere fata de statia de metrou Nicolae Teclu.

Garsoniera dispune de toate imbunatatiriile, gresie, faianta, parchet, termopane, centrala proprie, obiecte sanitare, usi de lemn interior.

Apartamentul dispune de toate documentele.

Va astept acasa!

Informatii de contact

Vezi proprietăți
Burcea Andrei

Cereți detalii despre această proprietate