4
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 2 camere, Apartamente
  • 51.8
  • Suprafata apartament
  • 2.0
  • Camere
  • 1
  • Baie
  • 3
  • Inaltime imobil
Recomandat De vânzare
Apartament 2 camere | Nou | Theodor Pallady, Str. Gura Arieșului
  • de la 90.074€
  • +T.V.A
  • de la 1.739€ /m²

Detalii

Updated on mai 23, 2026 at 12:45 am
  • ID-ul proprietății 114703
  • Preț de la 90.074€
  • Suprafață 51 m² utili
  • Camere 2.0
  • Baie 1
  • Tipul de proprietate Apartamente 2 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 3
  • Suprafata apartament 51.8
  • Structura imobil concrete
  • Tip Cladire block of flats
  • Etaj Floor 1
  • Compartimentare detached
  • Confort 1
  • An de constructie 2026
  • Demisol DA
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie INCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Gaz, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor gaz, Nemobilat, Interfon, Lift
  • Finisaje Buna, PVC, Interior, Exterior, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Metal, Celulare
  • Servicii Administrare, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Apartament de 2 camere în imobil nou aflat în construcție, situat pe strada Gura Arieșului, în inima cartierului Theodor Pallady — o zonă liniștită, cu acces facil la transport public, școli, magazine și spații verzi.
Suprafețe:

Suprafață utilă: 51,80 mp
Balcon: 9,60 mp
Suprafață totală: 61,43 mp

Compartimentare: living, bucătărie închisă, dormitor, baie, hol

Dotări și finisaje incluse în preț:

Încălzire în pardoseală + centrală termică proprie
Tâmplărie PVC cu geam termoizolant
Pardoseli la alegere: parchet laminat 8 mm sau gresie ceramică
Uși de interior la alegere
Lift modern 4-6 persoane
Spații comune finisate elegant: placări ceramice, balustrade inox

Preț:

90.074 EUR + TVA — la avans de 50%
93.145 EUR + TVA — la avans de 15%

Imobil în construcție. Oferta și prețul sunt valabile exclusiv în condițiile menționate mai sus.
Detalii și programare vizionare: 0746734875

Informatii de contact

Vezi proprietăți
Mihai Patriche

Cereți detalii despre această proprietate