Apartament 2 camere Theodor Pallady metrou Nicolae Teclu
- de la 88.500€ +T.V.A
- de la 1.117€ /m²
- de la 88.500€ +T.V.A
- de la 1.117€ /m²
Detalii
Updated on martie 2, 2026 at 4:09 pm-
ID-ul proprietății 110205
-
Preț de la 88.500€
-
Suprafață 79 m² utili
-
Cameră 1.0
-
Baie 1
-
Tipul de proprietate Garsoniera, Apartamente
-
Vanzare/Inchiriere De vânzare
-
Inaltime imobil 3
-
Suprafata apartament 79.25
-
Confort 1
-
An de constructie 2026
-
Numar de balcoane 1
-
Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Dial-up, Gaz, Telefon, Curent, Apa, Canalizare
-
Facilitati Apometre, Contor caldura, Contor gaz
-
Servicii Administrare
-
Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate
Adresa
-
Oraș: Bucuresti
-
Zona: Theodor Pallady
Descriere
Titan Park vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, tip studio, în zona Theodor Pallady. Amplasat la parterul imobilului, apartamentul beneficiază de o suprafață utilă de 38.86 mp, la care se adaugă un balcon de 5.25 mp. De altfel, apartamentul beneficiază și de o curte de 35.14 mp , perfectă pentru momente de relaxare .
Locuința este echipată cu centrală termică proprie și sistem de încălzire în pardoseală, oferind un nivel ridicat de confort termic pe tot parcursul anului. Finisajele moderne, atât interioare, cât și exterioare, completează armonios spațiul și contribuie la un ambient contemporan și primitor.
Poziționarea excelentă reprezintă un avantaj major, stația de metrou Nicolae Teclu fiind situată la aproximativ 15 minute de mers pe jos, facilitând accesul rapid către centrul orașului și principalele zone de interes.