Titan Pallady metrou Apartament 3 Camere generos 90mp mutare imediata
- de la 169.000€ Nu se aplică TVA
- de la 1.869€ /m²
- de la 169.000€ Nu se aplică TVA
- de la 1.869€ /m²
Detalii
Updated on mai 17, 2026 at 12:45 am-
ID-ul proprietății 113105
-
Preț de la 169.000€
-
Suprafață 90 m² utili
-
Camere 3.0
-
Băi 2
-
Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
-
Vanzare/Inchiriere De vânzare
-
Inaltime imobil 4
-
Suprafata apartament 90.4
-
Structura imobil concrete
-
Tip Cladire block of flats
-
Etaj Floor 2
-
Compartimentare detached
-
Confort 1
-
An de constructie 2025
-
Demisol NU
-
Subsol NU
-
Stadiu Constructie finished
-
Suprafata gradina m2
-
Tip Bucatarie DESCHISA
-
Destinatie imobil rezidential
-
Numar de balcoane 1
-
Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Gaz, CATV, Telefon, Telefon international, Curent, Apa, Canalizare
-
Facilitati Apometre, Contor caldura, Contor gaz, Senzor de fum, Videointerfon, Curte comuna, Interfon, Lift
-
Finisaje Buna, PVC, Interior, Exterior, Bloc izolat termic, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Lemn
-
Servicii Administrare
-
Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate
Adresa
-
Oraș: Bucuresti
-
Zona: Theodor Pallady
Descriere
Cauti un apartament generos intr-un ansamblu rezidential exclusivist?
Apartament deosebit cu 3 camere gata de mutare, perfect pentru cei care doresc confort si eleganta. Locuinta se afla intr-un complex boutique cu inaltime redusa (P+4) si ofera 90,4 mp utili, cu un balcon de 5,3 mp.
Constructia foloseste materiale premium, incluzand izolatie din vata bazaltica de 15 cm, asigurand izolare fonica excelenta si un mediu placut vara. Cladirea este dotata cu lift silentios ThyssenKrupp, casa scarii finisata cu granit, cabluri ignifugate, sistem anti-incendiu, rezervoare de apa cu pompa de presiune, generator propriu si un sistem de filtrare a apei cu ioni de argint.