8
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 3 camere, Apartamente
  • 78.1
  • Suprafata apartament
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 5
  • Inaltime imobil
Apartament decomandat cu 3 Camere finalizat Theodor Pallady
  • de la 128.475€
  • +T.V.A
  • de la 1.645€ /m²

Detalii

Updated on iulie 17, 2025 at 6:25 am
  • ID-ul proprietății 85125
  • Preț de la 128.475€
  • Suprafață 78 m² utili
  • Camere 3.0
  • Băi 2
  • Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere Sold Out
  • Inaltime imobil 5
  • Suprafata apartament 78.1
  • Structura imobil beton
  • Tip Cladire bloc de apartamente
  • Etaj Etaj 4
  • Compartimentare decomandat
  • Confort 1
  • An de constructie 2024
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie finished
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie DESCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala imobil, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Dial-up, Gaz, CATV, Telefon, Telefon international, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor gaz, Interfon, Lift
  • Finisaje Buna, PVC, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Lemn
  • Servicii Administrare
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Acest apartament cu 3 camere se remarcă printr-un design contemporan, perfect adaptat pentru cei care caută confortul și funcționalitatea într-o locuință bine organizată. Zona de zi, luminoasă și primitoare, integrează bucătăria open-space cu livingul, oferind un spațiu ideal pentru relaxare, socializare și activități de familie.

Dormitoarele sunt generoase și bine amplasate pentru a asigura intimitatea, fiind dotate cu ferestre mari care permit pătrunderea luminii naturale, creând un ambient cald și relaxant. Baia modernă, echipată cu un duș walk-in elegant, oferă un spațiu funcțional și plăcut pentru momentele de răsfăț zilnic.