5
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 2 camere, Apartamente
  • 87.2
  • Suprafata apartament
  • 2.0
  • Camere
  • 1
  • Baie
  • 3
  • Inaltime imobil
Apartament de 2 camere decomandat Titan Metrou 1 Decembrie 1918
  • de la 121.000€
  • +T.V.A
  • de la 1.388€ /m²

Detalii

Updated on decembrie 30, 2025 at 3:00 pm
  • ID-ul proprietății 95148
  • Preț de la 121.000€
  • Suprafață 87 m² utili
  • Camere 2.0
  • Baie 1
  • Tipul de proprietate Apartamente 2 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 3
  • Suprafata apartament 87.2
  • Structura imobil beton
  • Tip Cladire bloc de apartamente
  • Etaj Etaj 3
  • Compartimentare decomandat
  • Confort 1
  • An de constructie 2025
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie INCHISA
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Aer conditionat, Fibra optica, Cablu, Wireless, Gaz, CATV, Telefon, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor caldura, Contor gaz, Nemobilat, Interfon, Lift, Terasa
  • Finisaje Buna, PVC, Exterior, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Lemn
  • Servicii Administrare
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Va prezint un apartament de 2 camere de vanzare care este decomandat si are o terasa de 26 mp din cartierul nou rezindential Theodor Pallady si aveti acces catre statia de metrou 1 Decembrie 1918 la aproximativ 20 de minute de mers pe jos si catre centrele comerciale din zona .

Apartamentul este finisat cu gresie , faianta , parchet , centrala proprie cu incalzire prin pardoseala , usi interioare , tamplarie Pvc Salamander , geam tip tripan ,obiecte sanitare in baie si o terasa spatioasa .

Blocul are regim de inaltime de P+3 ceea ce beneficiati de un mediu placut , linistit si mai putin aglomera .