Apartament 3 camere | mutare rapida| Th. Pallady | Comision 0
- de la 128.475€ +T.V.A
- de la 1.500€ /m²
- de la 128.475€ +T.V.A
- de la 1.500€ /m²
Detalii
Updated on iulie 17, 2025 at 5:46 am-
ID-ul proprietății 88659
-
Preț de la 128.475€
-
Suprafață 85 m² utili
-
Camere 3.0
-
Băi 2
-
Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
-
Vanzare/Inchiriere Sold Out
-
Inaltime imobil 5
-
Suprafata apartament 85.65
-
Structura imobil beton
-
Tip Cladire bloc de apartamente
-
Etaj Etaj 3
-
Compartimentare semidecomandat
-
Confort 1
-
An de constructie 2024
-
Demisol NU
-
Subsol NU
-
Stadiu Constructie finished
-
Suprafata gradina m2
-
Tip Bucatarie DESCHISA
-
Destinatie imobil rezidential
-
Numar de balcoane 1
-
Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Aer conditionat, Fibra optica, Cablu, Wireless, Dial-up, Gaz, CATV, Telefon, Telefon international, Curent, Apa, Canalizare
-
Facilitati Apometre, Contor gaz, Scara interioara, Videointerfon, Curte comuna, Gradina, Interfon, Lift
-
Finisaje PVC, Bloc izolat termic, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Lemn
-
Servicii Supraveghere video
-
Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate
Adresa
-
Oraș: Bucuresti
-
Zona: Theodor Pallady
Descriere
Descoperiți un apartament modern situat în cadrul proiectului rezidențial Jasmine Residence din București, în zona Theodor Pallady. Acest apartament, aflat la etajul al treilea al unui bloc cu cinci etaje, oferă un design semidecomandat, fiind ideal pentru familii sau pentru cei ce doresc un spațiu generos.
Cu o suprafață utilă de 85.65 mp și o suprafață construită de 100 mp, apartamentul dispune de trei camere, două băi și o bucătărie deschisă, asigurând un ambient confortabil și funcțional. În plus, apartamentul beneficiază de un balcon de 7.55 mp, perfect pentru momentele de relaxare.
Construcția, finalizată în anul 2024, a fost realizată cu materiale de calitate, precum beton și izolație termică, asigurând eficiență energetică superioară. Finisajele interioare includ parchet, gresie, faianță, vopsea lavabilă și elemente din metal și lemn, oferind un aspect modern și primitor.
Pentru confortul și siguranța locatarilor, apartamentul este dotat cu centrale proprii, încălzire în pardoseală, aer condiționat, precum și acces la servicii de internet prin fibră optică, cablu și telefonie. De asemenea, clădirea este echipată cu videointerfon, interfon și supraveghere video, asigurând un nivel ridicat de securitate.
Facilitățile includ apometre, contor de gaz, scară interioară, lift și o curte comună care oferă un spațiu verde aditional. Zona beneficiază de iluminat stradal bun, fiind ușor accesibilă prin intermediul mijloacelor de transport în comun.
Apartamentul este destinat exclusiv utilizării rezidențiale, fiind un loc ideal pentru cei care caută un nou cămin într-o zonă bine conectată. Această proprietate promite nu doar un confort sporit, ci și un stil de viață modern într-o comunitate vibrantă.