Apartament 3 Camere în Sector 3 – Direct de la Dezvoltator
- de la 103.348€ +T.V.A
- de la 1.520€ /m²
- de la 103.348€ +T.V.A
- de la 1.520€ /m²
Detalii
Updated on iulie 17, 2025 at 6:35 am-
ID-ul proprietății 82408
-
Preț de la 103.348€
-
Suprafață 68 m² utili
-
Camere 3.0
-
Băi 2
-
Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
-
Vanzare/Inchiriere Sold Out
-
Inaltime imobil 3
-
Suprafata apartament 68.0
-
Structura imobil beton
-
Tip Cladire bloc de apartamente
-
Etaj Etaj 2
-
Compartimentare decomandat
-
An de constructie 2025
-
Demisol NU
-
Subsol NU
-
Stadiu Constructie under_construction
-
Suprafata gradina m2
-
Tip Bucatarie INCHISA
-
Destinatie imobil rezidential
-
Numar de balcoane 1
-
Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Aer conditionat, Cablu, Gaz, Curent, Apa, Canalizare
-
Facilitati Apometre, Contor gaz, Nemobilat, Lift
-
Finisaje PVC, Bloc izolat termic, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Celulare
-
Detalii zona Mijloace de transport in comun, Asfaltate
Adresa
-
Oraș: Bucuresti
-
Zona: Titan
Descriere
Vă propunem un apartament modern cu 3 camere, situat într-un complex rezidențial nou, în Sectorul 3, oferit direct de la dezvoltator, fără comision. Locuința este dotată cu toate facilitățile necesare pentru un trai confortabil și modern: centrală termică, încălzire în pardoseală, aer condiționat, lift modern, interfon pentru securitate și balcoane generoase.
Detalii apartament:
Suprafața utilă totală: 75,10 mp (din care balcon: 7,11 mp)
Compartimentare: 3 camere spațioase și luminoase
Baie elegantă: mobilată și utilată cu WC suspendat și vas încorporat
Dotări și finisaje:
Centrală termică în condensare pentru un consum eficient de energie
Încălzire în pardoseală pentru confort sporit