5
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 3 camere, Apartamente
  • 65.18
  • Suprafata apartament
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 3
  • Inaltime imobil
Apartament 3 camere in Complex cu piscina Titan Sector 3
  • de la 127.500€
  • +T.V.A
  • de la 1.956€ /m²

Detalii

Updated on iulie 17, 2025 at 6:59 am
  • ID-ul proprietății 80640
  • Preț de la 127.500€
  • Suprafață 65 m² utili
  • Camere 3.0
  • Băi 2
  • Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere Sold Out
  • Inaltime imobil 3
  • Suprafata apartament 65.18
  • Structura imobil beton
  • Tip Cladire bloc de apartamente
  • Etaj Etaj 3
  • Compartimentare semidecomandat
  • Confort 1
  • An de constructie 2024
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie DESCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala
  • Facilitati Apometre, Contor gaz, Interfon, Lift
  • Finisaje Buna, PVC, Interior, Exterior, Bloc izolat termic, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Lemn
  • Servicii Administrare
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Titan

Descriere

Te invităm să descoperi un apartament modern cu 3 camere, ideal pentru cei care își doresc confort și spațiu generos. Acest apartament este perfect compartimentat, având o bucătărie open space care se îmbină armonios cu livingul, creând un spațiu ideal pentru relaxare și socializare.

Dormitorul matrimonial dispune de propria baie, oferindu-ți intimitate și confort sporit, iar cea de-a doua baie este perfect adaptată pentru oaspeți sau ceilalți membri ai familiei. Balconul generos îți oferă un loc liniștit unde te poți bucura de aer curat și momente de relaxare.

Apartamentul este situat într-un complex rezidențial modern, beneficiind de finisaje de calitate, centrală proprie, încălzire în pardoseală și ferestre tripan pentru un confort termic optim.