6
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 3 camere, Apartamente
  • 82.18
  • Suprafata apartament
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 3
  • Inaltime imobil
Recomandat De vânzare
Apartament 3 Camere Decomandat P+3- 15 Min Metrou Nicolae Teclu
  • de la 110.500€
  • +T.V.A
  • de la 1.345€ /m²

Detalii

Updated on mai 12, 2026 at 12:00 am
  • ID-ul proprietății 115263
  • Preț de la 110.500€
  • Suprafață 82 m² utili
  • Camere 3.0
  • Băi 2
  • Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 3
  • Suprafata apartament 82.18
  • Structura imobil concrete
  • Tip Cladire block of flats
  • Etaj Floor 1
  • Compartimentare detached
  • Confort 1
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie INCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 2
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Gaz, CATV, Telefon, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor gaz, Senzor de fum, Telecomanda poarta acces auto, Nemobilat, Spatii agrement, Curte comuna, Interfon, Lift
  • Finisaje Buna, PVC, Interior, Exterior, Bloc izolat termic, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Celulare
  • Servicii Administrare, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate, Betonate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Apartament modern cu 3 camere decomandate, spațios și luminos, situat într-un ansamblu rezidențial nou cu regim redus de înălțime P+3, prevăzut cu lift și conceput pentru confortul unei familii moderne.

Localizare excelentă, la doar 15 minute de mers pe jos de Metrou Nicolae Teclu, în apropierea magazinelor, școlilor, grădinițelor și spațiilor verzi, cu acces rapid către zone comerciale importante precum IKEA și Auchan.