Apartament 3 camere cu grădină –Titan/ Parcul Teilor
- de la 135.500€ +T.V.A
- de la 836€ /m²
- de la 135.500€ +T.V.A
- de la 836€ /m²
Detalii
Updated on august 8, 2025 at 6:00 am-
ID-ul proprietății 99009
-
Preț de la 135.500€
-
Suprafață 162 m² utili
-
Camere 3.0
-
Băi 2
-
Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
-
Vanzare/Inchiriere Sold Out
-
Inaltime imobil 3
-
Suprafata apartament 162.11
-
An de constructie 2025
-
Numar de balcoane 2
-
Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Gaz, CATV, Telefon, Curent, Apa, Canalizare
-
Facilitati Apometre, Contor gaz, Senzor de fum, Nemobilat, Spatii agrement, Gradina, Interfon, Lift, Terasa, WC Serviciu
-
Finisaje Buna, PVC, Interior, Exterior, Bloc izolat termic, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, PVC, Metal, Celulare
-
Servicii Administrare, Supraveghere video
-
Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate, Betonate
Adresa
-
Oraș: Bucuresti
-
Zona: Theodor Pallady
Descriere
Va prezentam un apartament de lux situat în zona Theodor Pallady din București, care promite un standard de viață ridicat și un confort superior. Acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei în căutarea unei locuințe moderne și spațioase.
Apartamentul se află într-un bloc de apartamente cu un regim de înălțime de 3 etaje, fiind situat la parter. Are un design decomandat, oferind intimitate și spațiu bine organizat pentru cei care doresc să locuiască aici. Cu o suprafață utilă de 162.11 metri pătrați și o suprafață construită de 190 metri pătrați, acest apartament este generos dimensionat pentru a satisface nevoile de spațiu ale unei familii.