5
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 2 camere, Apartamente
  • 61.1
  • Suprafata apartament
  • 2.0
  • Camere
  • 1
  • Baie
  • 4
  • Inaltime imobil
Recomandat De vânzare
Apartament 2 camere Pallady 15 Minute metrou Nicolae Teclu
  • de la 88.900€
  • +T.V.A
  • de la 1.455€ /m²

Detalii

Updated on mai 21, 2026 at 12:00 am
  • ID-ul proprietății 114053
  • Preț de la 88.900€
  • Suprafață 61 m² utili
  • Camere 2.0
  • Baie 1
  • Tipul de proprietate Apartamente 2 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 4
  • Suprafata apartament 61.1
  • Structura imobil concrete
  • Tip Cladire block of flats
  • Etaj Ground floor
  • Compartimentare detached
  • Confort 1
  • An de constructie 2026
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie DESCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Dial-up, Gaz, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor caldura, Contor gaz
  • Finisaje PVC, Interior, Exterior, Parchet, Metal
  • Servicii Administrare
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Apartament 2 camere decomandat, in zona Theodor Pallady , se prezinta spre vanzare.
Apartamentul dispune de o suprafata utila de 49.4 mp , la care se adauga 2 balcoane, unul de 6.90 mp si unul de 4.80 mp , insumand o suprafata totala de 61.2 mp .

Imobilul este construit pe cadre de beton armat cu zidarie din caramida Porotherm de 30 de cm la exterior, iar compartimentarea interioara este facuta cu caramida de 11.5cm.
Cele mai noi finisaje,atent selectate, impreuna cu centrala proprie si sistemul de incalzire in pardoseala , ofera un confort sporit apartamentului.

Poze cu titlu informativ !