5
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 2 camere, Apartamente
  • 56.12
  • Suprafata apartament
  • 2.0
  • Camere
  • 1
  • Baie
  • 3
  • Inaltime imobil
Apartament 2 Camere DIRECT DEZVOLTATOR Metrou 6 minute | Comision 0
  • de la 84.180€
  • +T.V.A
  • de la 1.500€ /m²

Detalii

Updated on aprilie 13, 2026 at 12:00 am
  • ID-ul proprietății 107101
  • Preț de la 84.180€
  • Suprafață 56 m² utili
  • Camere 2.0
  • Baie 1
  • Tipul de proprietate Apartamente 2 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 3
  • Suprafata apartament 56.12
  • Structura imobil concrete
  • Tip Cladire block of flats
  • Etaj Floor 2
  • Compartimentare detached
  • Confort 1
  • An de constructie 2026
  • Demisol DA
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie DESCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala proprie, Calorifere, Fibra optica, Cablu, Wireless, Dial-up, Gaz, CATV, Curent, Apa
  • Facilitati Videointerfon, Interfon, Lift, Terasa, Boxa la subsol
  • Finisaje Buna, PVC, Bloc izolat termic, Parchet, Gresie, Marmura, Vopsea lavabila, Faianta, Vinarom, Metal, Celulare, Lemn
  • Servicii Administrare, Paza, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Asfaltate, Betonate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

– Descoperă apartamentul ideal pentru tine și familia ta! –

La doar 6-7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Nicolae Teclu, acest apartament modern cu 2 camere îți oferă combinația perfectă între spațiu, confort și accesibilitate.

Suprafețe generoase:

– 53,47 mp. utili
– Balcon de 2,6 mp.

Beneficii:

– 0% comision – cumpărați direct, fără costuri ascunse
– Consultanță financiară gratuită – te ajutăm să obții cel mai avantajos credit
– Facilități moderne: bloc dotat cu lift, parcări la demisol, tâmplărie PVC, centrală termică în condensare