Apartament 4 camere | Titan-Pallady | Direct Dezvoltator
- de la 184.000€ +T.V.A
- de la 1.845€ /m²
- de la 184.000€ +T.V.A
- de la 1.845€ /m²
Detalii
Updated on aprilie 8, 2025 at 2:00 pm-
ID-ul proprietății 64330
-
Preț de la 184.000€
-
Suprafață 99 m² utili
-
Camere 4.0
-
Băi 2
-
Tipul de proprietate Apartamente 4 camere, Apartamente
-
Vanzare/Inchiriere Sold Out
-
Inaltime imobil 3
-
Suprafata apartament 99.75
-
Structura imobil beton
-
Tip Cladire bloc de apartamente
-
Etaj Etaj 1
-
Compartimentare decomandat
-
Confort 1
-
An de constructie 2023
-
Demisol NU
-
Subsol NU
-
Stadiu Constructie under_construction
-
Suprafata gradina m2
-
Tip Bucatarie INCHISA
-
Destinatie imobil rezidential
-
Numar de balcoane 3
-
Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Aer conditionat, Fibra optica, Cablu, CATV, Curent, Apa, Canalizare
-
Facilitati Apometre, Nemobilat, Videointerfon, Lift, Debara
-
Finisaje Buna, PVC, Exterior, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Celulare
-
Servicii Administrare, Paza, Supraveghere video
-
Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate
Adresa
-
Oraș: Bucuresti
-
Zona: Titan
Descriere
Vă prezentăm un apartament cu 4 camere cu o suprafață interioară de 99.75 mp, completat de 2 logii si 1 balcon echipate cu sisteme de balustrade inteligente din sticlă specială. Acestea oferă posibilitatea închiderii parțiale sau totale a spațiului în caz de ploaie sau iarnă, transformându-l astfel într-o încăpere suplimentară.Suprafata utila totala – 119.75 m2.
Dotat cu tehnologii de ultimă generație, imobilul dispune de un sistem propriu de panouri fotovoltaice, pompe individuale de căldură Samsung alimentate de acestea, băi cu ferestre, izolare exterioară cu vată bazaltică de 15 cm grosime, sisteme de tâmplărie Deceuninck, încălzire în pardoseală, și circuite separate de încărcare pentru autovehicule electrice conectate la panourile fotovoltaice ale locuinței.
În plus, apartamentele beneficiază, în dotarea standard, de un sistem inteligent de ventilare și purificare a aerului NovingAIR. Acest sistem reduce cu peste 80% pierderile de energie, asigurând o eficiență sporită atât în perioada caldă, cât și în cea rece. Dispozitivele interconectate permit aerisirea locuințelor și recuperarea căldurii, eliminând astfel risipa de energie asociată deschiderii ferestrelor în timpul iernii sau vara.
Localizarea privilegiată în cartierul Titan, sectorul 3 al Bucureștiului, oferă acces rapid la centre comerciale, stații de metrou, școli, grădinițe, parcuri și mall-uri, reprezentând astfel un avantaj semnificativ pentru viitorii proprietari.
Pret 184000 euro + 19 % TVA.
Comision 0 %.
Pentru detalii sau programare vizionare :
+40 746 240 891 – Whatsapp/Telegram