4
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 3 camere, Apartamente
  • 68.0
  • Suprafata apartament
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 4
  • Inaltime imobil
Apartament 3camere zona Pallady, 10min metrou N.Teclu
  • de la 140.850€
  • +T.V.A
  • de la 2.071€ /m²

Detalii

Updated on decembrie 30, 2025 at 6:00 am
  • ID-ul proprietății 104529
  • Preț de la 140.850€
  • Suprafață 68 m² utili
  • Camere 3.0
  • Băi 2
  • Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 4
  • Suprafata apartament 68.0
  • Structura imobil beton
  • Tip Cladire bloc de apartamente
  • Etaj Parter
  • Compartimentare decomandat
  • Confort 1
  • An de constructie 2026
  • Demisol DA
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Tip Bucatarie INCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 2
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Gaz, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor gaz, Senzor de fum, Sistem de alarma, Telecomanda poarta acces auto, Nemobilat, Videointerfon, Curte, Gradina, Interfon, Lift, Terasa
  • Finisaje Buna, PVC, Interior, Exterior, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Celulare
  • Servicii Administrare, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Apartament modern cu 3 camere, situat la parter, într-un imobil nou, amplasat într-o zonă liniștită și bine conectată, în apropierea stației de metrou Nicolae Teclu.

Suprafață utilă: 68 mp
Suprafață totală (cu balcoane): 80 mp
Curte proprie / grădină: 102 mp
Total 182 mp utili
Decomandat
2 balcoane, 2 băi
Ferestre mari, care oferă o excelentă luminozitate naturală

Dotări și finisaje:

Centrală proprie, incălzire în pardoseală pentru confort termic sporit