4
  • Tipul de proprietate
  • Garsoniera, Apartamente
  • 43.42
  • Suprafata apartament
  • 1.0
  • Cameră
  • 1
  • Baie
  • 4
  • Inaltime imobil
Garsonieră de vânzare|Pallady|Nou|Direct dezvoltator
  • de la 64.800€
  • +T.V.A
  • de la 1.492€ /m²

Detalii

Updated on februarie 5, 2026 at 7:00 am
  • ID-ul proprietății 101929
  • Preț de la 64.800€
  • Suprafață 43 m² utili
  • Cameră 1.0
  • Baie 1
  • Tipul de proprietate Garsoniera, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere De vânzare
  • Inaltime imobil 4
  • Suprafata apartament 43.42
  • Structura imobil beton
  • Tip Cladire bloc de apartamente
  • Etaj Etaj 2
  • An de constructie 2026
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie DESCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Utilitati Centrala proprie
  • Facilitati Apometre
  • Finisaje Buna
  • Servicii Administrare, Menaj, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Se oferă spre vânzare o garsonieră modernă, parte dintr-un proiect rezidențial nou aflat în construcție, cu termen de finalizare în toamna anului 2026. Locuința este situată la etajul 2 din 4 și are o suprafață totală de 43,42 mp, dintre care 5,25 mp balcon, compartimentată practic și eficient.

Garsoniera se predă finisată la cheie, cu materiale moderne și de calitate, având posibilitatea de personalizare a finisajelor în funcție de preferințele cumpărătorului.

Proiectul este realizat la standarde actuale de confort și eficiență energetică, iar zona beneficiază de acces facil la mijloace de transport, centre comerciale, școli și alte puncte de interes.

Această proprietate este ideală pentru locuire personală sau investiție pe termen lung.

Variante pret:
Pret avans 50%- 69120 euro + TVA
Pret avans 90%- 64800 euro + TVA

Pozele au caracter informativ
Ansamblu aflat in constructie
Comision Zero – Direct Dezvoltator

Te invit sa vezi viitoarea ta locuinta!

Andrei – 0799955551

Informatii de contact

Vezi proprietăți

Cereți detalii despre această proprietate