8
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 3 camere, Apartamente
  • 80.33
  • Suprafata apartament
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 5
  • Inaltime imobil
Titan Ozana Metrou 1 Decembrie Apartament 3 Camere Mutare Rapida
  • de la 148.000€
  • +T.V.A
  • de la 1.842€ /m²

Detalii

Updated on iulie 17, 2025 at 5:38 am
  • ID-ul proprietății 89403
  • Preț de la 148.000€
  • Suprafață 80 m² utili
  • Camere 3.0
  • Băi 2
  • Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere Sold Out
  • Inaltime imobil 5
  • Suprafata apartament 80.33
  • Structura imobil beton
  • Tip Cladire bloc de apartamente
  • Etaj Etaj 5
  • Compartimentare semidecomandat
  • Confort 1
  • An de constructie 2024
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie DESCHISA
  • Destinatie imobil rezidential
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Gaz, CATV, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor gaz, Nemobilat, Interfon, Lift, Terasa, WC Serviciu
  • Finisaje PVC, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Faianta, Metal, Celulare
  • Servicii Administrare, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate, Betonate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: 1 Decembrie 1918

Descriere

Descoperiți-vă noul cămin în inima zonei 1 Decembrie! Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, situat la etajul 5 al unui bloc de 5 etaje. Cu o suprafață utilă de 80,33 mp, inclusiv 10,20 mp de balcoane, acest apartament oferă spațiu generos și confort, fiind ideal pentru familii sau pentru cei care apreciază locuințele spațioase.

Detalii cheie:
Compartimentare: semidecomandat
Suprafață utilă: 80,33 mp (inclusiv 10,20 mp balcoane)
Etaj: 5 din 5
Încălzire: Centrală proprie de apartament, încălzire prin pardoseală