5
  • Tipul de proprietate
  • Apartamente 3 camere, Apartamente
  • 82.39
  • Suprafata apartament
  • 3.0
  • Camere
  • 2
  • Băi
  • 3
  • Inaltime imobil
Theodor Pallady Metrou Nicolae Teclu 12 Minute Apartament 3 Camere
  • de la 111.009€
  • +T.V.A
  • de la 1.347€ /m²

Detalii

Updated on iulie 17, 2025 at 5:43 am
  • ID-ul proprietății 88915
  • Preț de la 111.009€
  • Suprafață 82 m² utili
  • Camere 3.0
  • Băi 2
  • Tipul de proprietate Apartamente 3 camere, Apartamente
  • Vanzare/Inchiriere Sold Out
  • Inaltime imobil 3
  • Suprafata apartament 82.39
  • Structura imobil beton
  • Tip Cladire bloc de apartamente
  • Etaj Etaj 1
  • Compartimentare decomandat
  • Confort 1
  • An de constructie 2025
  • Demisol NU
  • Subsol NU
  • Stadiu Constructie under_construction
  • Suprafata gradina m2
  • Tip Bucatarie INCHISA
  • Destinatie imobil rezidential,comercial,birouri
  • Numar de balcoane 1
  • Utilitati Centrala proprie, Incalzire prin pardoseala, Fibra optica, Cablu, Wireless, Gaz, CATV, Curent, Apa, Canalizare
  • Facilitati Apometre, Contor gaz, Senzor de fum, Nemobilat, Interfon, Lift
  • Finisaje PVC, Parchet, Gresie, Vopsea lavabila, Metal, Celulare
  • Servicii Administrare, Paza, Supraveghere video
  • Detalii zona Iluminat stradal, Mijloace de transport in comun, Asfaltate, Betonate

Adresa

  • Oraș: Bucuresti
  • Zona: Theodor Pallady

Descriere

Descoperiți un nou standard de confort și modernitate în inima unui cartier rezidențial select, la doar câțiva pași de facilitățile urbane esențiale. Noul nostru ansamblu rezidențial, format din cinci clădiri elegante cu regim de înălțime P+3E, oferă o gamă variată de apartamente premium, perfecte pentru cei care își doresc un cămin modern și confortabil.

Avantaje exclusive:

Locație privilegiată:
Situat într-o zonă rezidențială liniștită, la doar 500m de stațiile de autobuz 253 și 330.
Acces facil la stația de metrou Nicolae Teclu (12 minute de mers pe jos).